Covid-19 Salgını Sürecinde Tanıtım Ekibimize Ulaşabilirsiniz

Özyeğin Üniversitesi hakkında bilgi almak isteyen aday öğrenciler, aileler ve öğretmenler için aktif hale getirdiğimiz aşağıdaki dijital iletişim kanallarımızdan dilediğinizi seçerek Yurt İçi Tanıtım Ekibimize ulaşabilirsiniz. Sizlerle buluşmak, merak ettiğiniz tüm sorularınızı yanıtlamak için bekliyoruz.

İletişim Kanallarımız

Merak ettiklerinizi Tanıtım Ekibi üyemiz ve ilgilendiğiniz fakültede okuyan bir öğrencimiz ile canlı video konferans yöntemi ile sormak isterseniz, size uygun bir zaman için görüşme talep formumuzu doldurabilirsiniz. 

Birebir Video Görüşme

Sitemizde gezerken yalnız olmadığınızı fark ettiniz mi? Dilerseniz bizlere sağ aşağıda çıkan chat penceremiz sayesinde anlık ulaşabilir, merak ettiğiniz soruları sorabilir ve Tanıtım Ekibimiz ile canlı chat yapabilirsiniz.

Online Chat

Özyeğin Üniversitesinin kampüsünü çok merak ediyor ancak kampüs turu için doğru zamanı bulamıyor musunuz? Sanal turumuz ile Özyeğin Üniversitesi kampüsünü keşfedebilirsiniz. Uygun olduğunuz ilk fırsatta sizi kampüsümüzde de ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Sanal Kampüs Turu

Özyeğin Üniversitesinin olanaklarını, imkanlarını, derslikleri, laboratuvarları, yurtları ve daha fazlasını yakından tanımak için tanıtım videomuzu izleyebilirsiniz.

Tanıtım Videosu

Broşür Talep Formu ile tanıtım broşürlerini, fakülte broşürlerini ve hatta mezun öğrencilerimizin özgeçmişlerini dijital formatta inceleyebilirsiniz.

Broşür Talebi

Bize sorun formunu doldurarak merak ettiğiniz ve sormak istediğiniz soruları Tanıtım Ekibimize yönlendirebilirsiniz.

Bize Sorun

Tanıtım Filmimiz

Özyeğin Üniversitesi tanıtım filmimiz ile hem üniversitemizi daha yakından tanıyabilir hem de farklarımızı görebilirsiniz. 5 dk lık videomuz ile keyifli  seyirler dileriz.

Sanal Kampüs Turumuz

Covid-19 Karantina süreci nedeniyle sizleri kampüsümüzde ağırlayamıyoruz ancak sanal kampüs turumuz ile kampüsümüzün belirli noktalarındaki sanal turumuz ile destek olabiliriz.

 

ÖzÜ'yü Bilene Sor!

Özyeğin Üniversitesi mezunlarının üniversitemizi nasıl tercih ettiklerini ve neler yaşadıklarını onların dilinden dinlemek isterseniz, youtube üzerindeki videolarımıza ulaşabilirsiniz.

  ÖzÜ'yü Bilene Sor Videoları

Kontenjanlar ve Başarı Sıralamaları

Burslar ve Ücretler

Fakülte ve Yüksekokullarımız

Özyeğin Mezunlar Özgeçmiş Kataloğu

Özyeğin Üniversitesi'nden 2019 yılında mezun olan öğrencilerin nasıl bir CV'ye sahip olduklarını merak ediyor musunuz?
Üniversite yaşamı süresince kazandıkları staj deneyimlerini, akademik ve sosyal gelişimlerini, katıldıkları projeleri ve öğrendikleri yabancı dilleri bulabileceğiniz CV kitabımıza dijital olarak buradan ulaşabilirsiniz. Bu kitapçık, 2019 yılında mezun olan Özyeğin Üniversitesi öğrencilerinin mezun oldukları fakültelere göre sınıflandırılmıştır.

2019 Özgeçmiş Kataloğu